Shitet,Ambjent,Future Home Residence
Shitet,Ambjent,Future Home Residence
Shitet,Ambjent,Future Home Residence
Shitet,Ambjent,Future Home Residence
Shitet,Ambjent,Future Home Residence
Shitet,Ambjent,Future Home Residence

Pershkrimi

Disponojme ambjent per shitje ne rezidencen ‘Future Home Residence.E pozicionuar në perëndim të qendrës së qytetit të Tiranës, në rrugën “Teodor Keko”, kompleksi ka një distancë shumë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0 • Sipërfaqe ndërtimi : 115.12 m2 • Ambjenti disponon: • Hapesira te bollshme • Dimensione 6 metra fasade xhami,17 metra gjatesi dhe 5 metra lartesi • Tualetin • Kubaturë te rregullt •Punime cilësore • Termoizolim me fasadë te ventiluar dhe vetrata termike •Sistem chiller •Mundesi per zhvillimin e bizneseve te tipologjive te ndryshme si supermarkete,bar-restorante,furre buke,pasticeri etj.Mundesi zgjerimi deri ne 230 m2. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10653
115 m2
0
1
Ne proces hipotekimi
2019-05-24

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 2
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 3
98,000 €