Shitet, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë
Shitet, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë
Shitet, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë
Shitet, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë

Pershkrimi

Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, pranë Rrugës Sulejman Delvina, në zonën e Vasil Shantos. Ambjenti ndodhet ne pozicion strategjik, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami,i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. Ambjenti disponon një tualet dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambjenti mund të përdoret për lokal, minimarket apo çfardolloj biznesi tjetër. Opsion ideal për investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10654
50 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

Vasil Shanto
Albania
Tirana
Vasil Shanto

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj