Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë
Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë
Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë
Qera, Ambjent, Vasil Shanto, Tiranë

Pershkrimi

Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, pranë Rrugës Sulejman Delvina, në zonën e Vasil Shantos. Ambjenti ndodhet ne pozicion strategjik, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami,i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. Ambjenti disponon një tualet dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambjenti mund të përdoret për lokal, minimarket apo çfardolloj biznesi tjetër. Opsion ideal për investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future 10655
50 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-05-24

Adresa

Vasil Shanto
Albania
Tirana
Vasil Shanto

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €