Shitet, Apartament 2+1, Brryli
Shitet, Apartament 2+1, Brryli

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Brryli" pranë maternitetit "Koço Glozheni". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 74 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10659
74 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-25

Adresa

brryli
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €