Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugen Brigada e 8 në zonën e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : 145 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Orientimi: Jug-Perëndim • I investuar • Me parket • Me oxhak funksional • I mobiluar • Me ashensor • Me sisitem kondicionimi • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 10660
145 m2
8
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-25

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €