Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjenti në zonën e Freskut në një zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti ka ka • sipërfaqe te brendeshme 176 m2 dhe •verande 100 m2. • 2 Tualete. • Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe disponon verandë të shfrytëzueshme. • Totalisht I investuar me sistem aspirimi dhe kondicionimi. Aktualisht i len me qera per Bar-Kafe. Veranda shitet me cmimin 500 €/m2. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10664
276 m2
0
0
2
2019-05-25

Adresa

fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj