Apartament 1+1 , Hygea

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar tek kthesa e kamzes . Ndodhet në katin e tretë banim të një pallati të ri me një sipërfaqe prej 60.6 m2 . Apartamenti disponon : • Salloni Ndenjes •Ambjent Gatimi • Korridori I cili ben shperndarien e dhomave • Dhoma e Gjumit • Tualeti me Dritare • Ballkoni • Mobilim Modern dhe luksoz • Super I Investuar I shtruar me parket dhe disponon kubaturë të rregullt • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor • Orjentim perëndim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
37,000 €
3
Ka hipoteke
2018-05-01

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 60.6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Hygea
Albania
Tirana
Hygea

Prona te ngjashme