Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane

Pershkrim

Vila ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 3 Katësh • 450 m2 ndërtim • Kati i 1 është Garazh • Kati i 2 disponon : sallonin e ndenjes dhe 1 tualet • Kati i 3 disponon 3 dhoma gjumi dhe një tualet. • 2 Veranda • Punime Fantastike • Kubeturë të rregullt • Pishinë në Tarrace •Vend Parkimi • Pamje nga Tirana. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Vile
2,000 €
Në proces hipotekimi
2018-05-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 450
Tualet (e) : 3
Dhoma e ndenjies : 2

Adrese

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme