Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios, te një nga komplekset më cilësorë në qytet dhe shumë afër qendrës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 teknik • Sipërfaqja neto :85.3 m2 • Sipërfaqja totale : 95.6 m2 • Orientimi Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem chiller • Dopio xham • Ndërtime cilësore • Kubaturë e rregullt • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
68,000 €
3
Në proces hipotekimi
2018-05-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 95.6
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio
1001

Prona te ngjashme