Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori

Pershkrim

Apartament 2 + 1, ne zonen e 21 Dhjetorit prane bar Oslos. Ndodhet ne katin 4 banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 60 m2. Apartamenti është i investuar dhe disponon kubaturë të rregullt. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkon • Me Hipoteke totalisht e rikonstruktuar. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
68,000 €
4
Ka hipoteke
2018-05-22

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 60
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori
1000

Prona te ngjashme