Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës pranë Farmaci 10, brenda unazës së vogël. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 57 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • I restauruar plotësisht • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
49,000 €
2
Ka hipoteke
2018-05-24

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 57
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres
1001

Prona te ngjashme