Shitet, Apartament 2+1, Xhamlliku
Shitet, Apartament 2+1, Xhamlliku
Shitet, Apartament 2+1, Xhamlliku
Shitet, Apartament 2+1, Xhamlliku
Shitet, Apartament 2+1, Xhamlliku

Pershkrimi

Shitet apartament në afërsi të Gjimnzit Çajupi.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 61m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.Orientimi i tij lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 10677
61 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Xhamlliku
Albania
Tirana
Xhamlliku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj