Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 70 m2. Apartamenti ka një orientim jug, shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronësie. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, Tualeti, Ballkoni • Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10681
70 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj