Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame
Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame
Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame
Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame
Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame
Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame
Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën Misto Mame tek Pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 113m2. Apartamenti ka një orientim jug-perendim dhe shitet i mobiluar. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkoni. Apartamenti disponon garazh 21 m2.Detaje te tjera: I shtruar me parket. I investuar. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10682
113 m2
6
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-05-31

Adresa

misto mame
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €