Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio
Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio
Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio
Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Kinostudios tek Rruga Ura.Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 50m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me driatre, ballkon. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturë e rregullt katrore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 10684
50 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Rruga Ura
Albania
Tirana
Kinostudio

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €