Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.
Shitet, Vile, Selite, Tiranë.

Pershkrimi

Shitet vilë në zonën e Selitës. Vila ka strukturë 3-katëshe me sipërfaqe 270 m2. Vila është e organizuar në 2 sallone ndenje, 1 ambient gatimi, 5 dhoma gjumi, 3 tualete me dritare • 1 Garderobe • Ballkoni • Secili kat ka sipërfaqe 93 m2 • Vila disponon: • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • E mobiluar • Investuar • Papafingo me tavan xhami • Sistem Chiller • Me Parket • Oborr • E rrethuar • 2 Vende parkimi • Shtëpia është e mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor • Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP 10690
270 m2
3
6
3
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj