Shitet, Apartament 4+1, Fresku
Shitet, Apartament 4+1, Fresku
Shitet, Apartament 4+1, Fresku
Shitet, Apartament 4+1, Fresku
Shitet, Apartament 4+1, Fresku
Shitet, Apartament 4+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën Muhamet Deliu, pranë Thesarit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug-lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor •mundësi ndarje në 2 apartamente Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 10692
180 m2
5
5
2
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €