Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center
Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center
Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center
Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center
Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center
Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center
Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center

Pershkrimi

Shitet apartament Ne Qender te Tiranes tek Kompleksi Turdiu. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 140m2. Apartamenti ka një orientim veri-lindje dhe kubature te rregullt. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkoni. Kompleksi ka punime teper cilesore dhe lokacion te favorshem. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10694
140 m2
3
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-05-31

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €