Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi Ambjentin: • Kati -1 • Sipërfaqa e ambjenti: 620 m2 • Open Space • Sistem Kondicionimi dhe aspirimi • I përshtatshëm për qender fizioterapie, depo farmaceutike, shtypshkronjë. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI 10697
620 m2
-1
0
2
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Komuna e Parisit
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €