Shitet,Biznes,Brryli
Shitet,Biznes,Brryli
Shitet,Biznes,Brryli
Shitet,Biznes,Brryli
Shitet,Biznes,Brryli
Shitet,Biznes,Brryli

Pershkrimi

Shitet biznesi si fast food dhe piceri në zonën e Brrylit, përballë me Maternitetin e Ri. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 50 m2. Ambjenti disponon: •Tualeti • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Aktualisht i dhënë me qera • Hapësirë të jashtme • Të gjitha pajisjet e nevojshme per fast food dhe furrë buke. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 10703
50 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Materniteti i Ri
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €