Shitet,Apartament 2+1,Oxhaku
Shitet,Apartament 2+1,Oxhaku
Shitet,Apartament 2+1,Oxhaku
Shitet,Apartament 2+1,Oxhaku
Shitet,Apartament 2+1,Oxhaku
Shitet,Apartament 2+1,Oxhaku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut, te rruga "Bajram Curri". Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 74.4 m2 • Orientimi Veri-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • I investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10705
74.4 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Rruga Bajram Curri
Albania
Tirana
Oxhaku

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €