Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 124 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Pallat i ri • Punime cilësore •Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10706
124 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €