Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë
Shitet,Ambjent Biznesi,Fushë-Prezë

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në Fushë-Prezë. Informacion mbi ambjentin : • Godinë 3-katëshe • Secili kat është 800 m2, pra sipërfaqja totale është 2400 m2 • Sipërfaqja totale : 3000 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Kati i 1 është servis makinash • Kati i 2 është magazinë shitjesh dhe lokal • Kati i 3 është aktualisht bosh • Ambjenti është multifunksional dhe disponon: • Punime tepër cilësor • Kubaturë e rregullt • Përpara godinës ndodhet dhe 1 pikë karburanti jo në gjendje pune • Mundësi të shumta shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 10709
3000 m2
0
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Fushe-Preze
Albania
Tirana
Fushe-Preze

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €