Qera,Apartament 2+1,Ali Demi
Qera,Apartament 2+1,Ali Demi
Qera,Apartament 2+1,Ali Demi
Qera,Apartament 2+1,Ali Demi
Qera,Apartament 2+1,Ali Demi
Qera,Apartament 2+1,Ali Demi
Qera,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz Dollaku". Informacion mbi apartamentin: •Kati 1 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri dhe i mirëadministruar • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Hapësirë e bollshme • I përshtatshëm për zyra dhe banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10711
120 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Rruga Idriz Dollaku
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €