Shitet, Apartament 1+1, Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Shitet, apartament 1+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 65.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim. Organizimi: Ambjenti gatimi, salloni I ndenjes, dhoma e gjumi, tualeti dhe ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar dhe vertrate dopio xham termike, Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj, ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10715
65 m2
2
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-05-31

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj