Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Sheshit Willson. Informacion mbi apartamentin: •Kati i 8 • Sipërfaqa e apartamentit: 100 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhomat e Gjumit •2 Tualete • Ballkoni • I investuar • Mobilim i Ri • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 10717
100 m2
3
1
Ka Hipoteke
2019-05-31

Adresa

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 3
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €