Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 124 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Orientimi: Lindje-Perëndim • Pallat i ri • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10719
124 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-01

Adresa

Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €