Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit
Qera, Ambjent, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet ambjent me qera tek Stacioni I Trenit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 1 • Sipërfaqa : 660 m2 • Buze rruge •I investuar •Sistem Aspirimi dhe kondicionimi •4 Tualete •Open Space. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10720
660 m2
1
0
Ka Hipoteke
2019-06-01

Adresa

Stacioni trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj