Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 124 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Orientimi: Lindje-Perëndim • Pallat i ri • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 10723
124 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-01

Adresa

Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj