Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku

Pershkrimi

Jepet me apartament 2+1 në zonën e "Bllokutt" tek rruga "Brigada VIII" . Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri 12 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i përshtatshëm zyra. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10724
115 m2
8
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-01

Adresa

blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €