Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku
Qera, Apartament 2+1, Blloku

Pershkrimi

Jepet me apartament 2+1 në zonën e "Bllokutt" tek rruga "Brigada VIII" . Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri 12 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i përshtatshëm zyra. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10724
115 m2
8
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-01

Adresa

blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj