Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku
Qera,Ambjent,Blloku

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në Bllok, te Rruga Brigada 8. Informacion mbi ambjentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e ambjentit : 98 m2 • 80 m2 verandë • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është i ndarë në 2+1 dhe disponon: • Salloni Ndenjes dhe Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I përshtatshëm për çdo lloj biznesi si zyrë ose banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 10726
98 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-01

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj