Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, 200 m nga Fakulteti Ekonomik. Informacion mbi apartamentin: •Kati 5 banim, pallat 7-katësh • Sipërfaqja e apartamentit : 115 m2 • Orientimi Veri-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral• 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri dhe i mirëadministruar • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 10728
115 m2
5
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-01

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €