Shitet, Apartament 2+1, Blloku
Shitet, Apartament 2+1, Blloku
Shitet, Apartament 2+1, Blloku
Shitet, Apartament 2+1, Blloku

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në zonën e "Bllokutt" tek rruga "Sami Frashëri" . Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri 8 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 113 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ka mundësi për parkim si dhe ëahtë i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10730
113 m2
7
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-01

Adresa

Rruga Sami Frasheri
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €