Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepni me qira një mjedis në rrugën "Siri Kodra". Ambienti është i pozicionuar në katin e dytë me një sipërfaqe prej 530 m2. Mjedisi ka potencial të bëhet një hapësirë e hapur, aktualisht është e ndarë në 10 zyra, ka gardhe qelqi dhe është investuar me ajër të kondicionuar dhe sistem aspirimi. Është e pajisur me dokumentacion të rregullt të hipotekës. Për të na vizitoni, ju lutemi na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10735
530 m2
2
0
5
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 3
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €