Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra
Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepni me qira një mjedis në rrugën "Siri Kodra". Ambienti është i pozicionuar në katin e dytë me një sipërfaqe prej 530 m2. Mjedisi ka potencial të bëhet një hapësirë e hapur, aktualisht është e ndarë në 10 zyra, ka gardhe qelqi dhe është investuar me ajër të kondicionuar dhe sistem aspirimi. Është e pajisur me dokumentacion të rregullt të hipotekës. Për të na vizitoni, ju lutemi na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10735
530 m2
2
0
5
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €