Qera, Vilë, Rruga Siri Kodra
Qera, Vilë, Rruga Siri Kodra
Qera, Vilë, Rruga Siri Kodra
Qera, Vilë, Rruga Siri Kodra
Qera, Vilë, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek rruga "Siri Kodra". Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 700 m2, është e organizuar në 17 dhoma dhe 5 tualete . Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP 10738
700 m2
3
17
5
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj