Shitet, Tokë, Kamëz

Pershkrimi

Shitet tokë në "Kamëz". Toka ka sipërfaqe totale 500 m2. Toka është e përshtatshme për investim. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. Toka shitet 41 euro/m2. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10739
500 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

kamez
Albania
Tirana
Kamez

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj