Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Mine Peza" . Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 102.3m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10742
102.3 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

Rruga Mine peza
Albania
Tirana
Rruga Mine Peza

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €