Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Mine Peza" . Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 102.3m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10742
102.3 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

Rruga Mine peza
Albania
Tirana
Rruga Mine Peza

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 2
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 3
98,000 €