Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia
Qera, Apartament 2+1, Selvia

Pershkrimi

Jepet me apartament 2+1 tek "Selvia" pranë Observatorit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri 13 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Pallati ka 2 ashensore. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10744
100 m2
5
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

selvia
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 4
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €