Qera, Apartament 1+1, Blloku
Qera, Apartament 1+1, Blloku
Qera, Apartament 1+1, Blloku
Qera, Apartament 1+1, Blloku
Qera, Apartament 1+1, Blloku
Qera, Apartament 1+1, Blloku
Qera, Apartament 1+1, Blloku

Pershkrimi

Jepet me apartament 1+1 në zonën e "Bllokutt" tek rruga "Milto Tutulani" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 67 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është mjaft i investuar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10745
67 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-05

Adresa

rruga milto tutulani
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €