Shitet, Apartament 1+1, Rruga Bardhyl
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Bardhyl
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Bardhyl
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Bardhyl

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Bardhyl" . Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 58.5 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10748
58.5 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

rruga bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj