Qera, Apartament 1+1, Stacioni i trenit
Qera, Apartament 1+1, Stacioni i trenit
Qera, Apartament 1+1, Stacioni i trenit
Qera, Apartament 1+1, Stacioni i trenit
Qera, Apartament 1+1, Stacioni i trenit

Pershkrimi

Jepet me Qera, apartament 1+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 12 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti ofron mundësi parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10749
68 m2
12
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-03

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €