Shitet Magazinë, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Shitet, Magazinë tek rruga "Siri Kodra". Magazina është e pozicionuar në katin 4 dhe të 5 me sipërfaqe 700 m2. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ka fasadë xhami dhe është e pajisur me ashensor industrial me kapacitet 2.5 ton. Aktualisht kati i 5 është i dhënë me qera. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10750
1400 m2
4
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj