Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me apartament 2+1 në "Rrugën e Elbasanit" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 75m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është mjaft i investuar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10751
75 m2
5
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-03

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj