Shitet, Apartament 4+1, Qendër
Shitet, Apartament 4+1, Qendër
Shitet, Apartament 4+1, Qendër

Pershkrimi

Shitet, apartament 4+1 në Qendër pranë "Kafe Flora" . Apartamenti ndodhet në katin e3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 140 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi perëndim-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i përshtatshëm për zyra, call center, qendër kursesh, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 10753
140 m2
3
5
1
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj