Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me ambient duplex në "Rrugën e Barrikadave", tek Galeria . Ambienti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Ambienti ka sipërfaqe totale prej 170 m2 ku 50 m2 është kati 1 dhe 120 m2 kati 2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.Ambienti është mjaft i investuar . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10755
170 m2
3
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

Rruga e Barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €