Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave
Qera, Ambient, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me ambient duplex në "Rrugën e Barrikadave", tek Galeria . Ambienti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Ambienti ka sipërfaqe totale prej 170 m2 ku 50 m2 është kati 1 dhe 120 m2 kati 2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.Ambienti është mjaft i investuar . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP 10755
170 m2
3
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-03

Adresa

Rruga e Barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €