Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Teleferikut, tek Kompleksi Kotorri.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 162 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • në proces hpotekimi • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 10759
162 m2
5
4
3
Ne proces hipotekimi
2019-06-03

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €