Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 3 dhe i 4 • Sipërfaqa e apartamentit 110 m2 • Organizimi: Kati i 3 • Salloni • Ambjenti i Gatimit • 1 Tualet • Kati i 4 organizohet në • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • I investuar • Mobilim i Ri • Sistem kondicionimi • Ndriçim Natyral • Me 1 Poste Parkimi të përfshirë në çmim • Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
PRI+ 10763
110 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-04

Adresa

Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 12
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj